Cítila jsem se vnitřně prázdná, ztracená, nepřitažlivá a bez chuti do života.

Hooping mi přišel do cesty v roce 2014 a byla to láska na první pohled

Jenže mi to nevydrželo moc dlouho. Chodila jsem na lekce, někdy si zacvičila doma, ale po pár měsících už ležela obruč v rohu a prášilo se na ni. 

Nechala jsem se pohltit pracovními povinnostmi a zapomněla sama na sebe i na obruč. Dalších pár let jsem se věnovala hodně práci a tehdejšímu vztahu s (teď již bývalým) partnerem. Byla jsem odpojená sama od sebe a žila hlavně pro druhé – pro práci a pro vztah.

Tohle období trvalo necelé 4 roky. Pak jsem vyhořela.

Bylo to období, kdy jsem se cítila často skleslá, unavená, smutná, přehlcená a bez chuti do života. Nic mě nebavilo a žila jsem v módu “z práce do práce”. Jednoho dne mi došlo, že mi dosavadní styl fungování nedává smysl. Začaly se objevovat  ženské zdravotní potíže, měla jsem nepravidelnou bolestivou menstruaci, akné po celé tváři a strach z vážnějšího onemocnění.

Došlo mi, že se sebou prostě musím začít něco dělat, nebo to nedopadne dobře!

Dala jsem výpověď v práci, chodila často do přírody a taky se začala zajímat o fungování ženské cykličnosti. Oprášila jsem obruč, která na mě celé roky čekala opřená o zeď, a každý den jsem aspoň chvilku kroužila.

Hooping mi zlepšoval náladu a pomáhal být veselejší. Pro moje tělo to byla úplná léčebná kúra! Díky pravidelnému, hravému i ženskému pohybu, lepší náladě a narůstajícímu vnitřnímu klidu, se mi zlepšila kvalita pleti, postupně se mi srovnal menstruační cyklus a samotná menstruace přestala být bolestivá. Kroužení na bocích uvolnilo stres a stagnující energii v pánevní oblasti, kde sídlí ženská energie.

Po pár měsících odpočinku a péči o sebe, jsem nastoupila do nové práce, odešla z nefunkčního vztahu a začala si plnit své sny

Hooping mi pomohl rozzářit se a změnit kvalitu života. Při kroužení s obručí zažívám blažené pocity, radost z pohybu, obrovské uvolnění a pocity svobody. 

Zní to jako klišé, ale skrze hooping jsem poznala samu sebe. Mám pocit, jako kdyby mi hooping pomohl naladit se na moji skutečnou esenci. Na to, kdo doopravdy jsem. Když se cítím špatně, zahlcená povinnosti, pod tlakem na výkon, hooping mě z toho často pomáhá vytáhnout se ven.

Moje vlastní proměna je hlavní motivací, proč jsem začala učit hooping

Cítím, že skrze lekce a workshopy podporuji druhé na jejich vlastní cestě k sobě, k uvolnění, k potěšení z pohybu a k životní změně.

Hooping pro mě představuje cestu osobní transformace.

Baví mě sledovat pokroky druhých a pomáhám jim zažehnout plamínek radosti při roztočení obruče a překročení jejich vlastní komfortní zóny.

Podívej se na ukázku tance s obručí

Chceš se cítit více žensky? Uvolnit boky a vykouzlit si spokojený úsměv na tváři? Nebo hledáš nový sport, který je především zábavou a jako benefit zpevňuje celé tělo?

5/5

„Moc mě baví sledovat Tebe a Tvou cestu, jsi obrovskou inspirací a jsem moc vděčná, za naši tvorbu i přátelství. Těším se na vše nové od ANYA, od Tebe. Jsi boží!“

PETRA, Hoga time

5/5

Sice se mi často po náročném dni v práci na lekci nechce, ale pak jsem hrozně ráda, že jsem šla. Že jsem udělala něco pro sebe, vypnula jsem od všedních či pracovních starosti a dělala něco, co mám ráda. A hlavně že jsem tam s ženami, se kterými mě baví trávit čas.“

Katka Petrášková

Podívej se na mé lekce

Chceš se cítit více žensky? Uvolnit boky a vykouzlit si spokojený úsměv na tváři? Nebo hledáš nový sport, který je především zábavou a jako benefit zpevňuje celé tělo?

Zarezervuj si místo na skupinové nebo individuální lekci.