Kombinace jemnosti, elegance, ale i síly!

 

Světelná show a příběh o tom, že síla je v jemnosti. VÍLA, která je na pohled jemná a něžná, vám odkryje i svoji druhou, temnější tvář.

Víla Anya je jedinečná, jemná a silná zároveň. Snažila se zapadnout do běžné normy, potlačovala svoji opravdovou záři, aby nebyla moc vidět, protože se bála být zranitelnou. Tomu je však konec.

Víla rozzáří nejen své vnitřní světlo a prostor kolem sebe, ale možná zažehne novou naději a světlo v srdcích diváků. Nečekejte pouze jemnost, ale i pořádný výbuch nové energie a dynamiky!

Jemná i dramatická hudba, kombinace smyčcových nástrojů a elektronické hudby podtrhne samotnou světelnou show. 

Bližší informace

Vystoupení

Těšit se můžete na vystoupení se dvěma rekvizitami – Isis křídla a světelné hula hoop. Jedná se o gradující příběh, který si budou návštěvníci akce dlouho pamatovat.

Délka vystoupení: 5 minut

Na jaké akce se hodí

Vystoupení se hodí na plesy, významné události, gala večeře, vánoční večírky i svatby.

Technické požadavky

Prosíme o zajištění dostatečného ozvučení sálu/prostoru vystoupení (hudbu budeme mít připravenou na flash disku), zajištění dostatečného prostoru na vystoupení o velikosti min 4 x 4 metry, zajištění tmy, šera nebo pološera v celém sálu po dobu vystoupení.

 

Organizace

Prosíme o zajištění šatny/uzamykatelného prostoru, zajištění parkovacího místa nedaleko budovy/prostoru vystoupení.

 

 

Ohlasy na vystoupení

5/5

„Naprosto fantastická světelná show! Ladnost a jemnost pohybů se světelnými křídly vystřídala za ohromující světelnou podívanou s vizuálními efekty, které vykouzily LED obruče.  Doporučuji!

Andrea P.

S případnými otázkami

Mě kontaktujte na emailu

anya@anyadance.cz